Kolegijum predsjednika poèetkom sedmice
- Kolegijum predsjednika poèetkom sedmice
- Post By urednik
- 20:08, 23 februar, 2014
Podgorica, (MINA) – Kolegijum presjednika Skupštine biæe održan poèetkom sedmice, a potrebu za tim, kako je saopšteno, ubrzava napad na Nebojšu Medojeviæa i zahtjev poslanika povodom izbornog zakonodavstva.
Kako je saopšteno iz kabineta predsjednika parlamenta, Ranka Krivokapiæa, prema dogovoru je planirano da se redovni Kolegijum, povodom poèetka proljeænog zasjedanja Skupštine, održi poèetkom sedmice.
“Napad na poslanika Nebojšu Medojeviæa ubrzava potrebu održavanja Kolegijuma, kao i zahtjev Kluba poslanika povodom izbornog zakonodavstva”, kaže se u saopštenju.
Krivokapiæ je, kako se dodaje, povodom pitanja izbornog zakonodavstva, kao i do sada, iskazao spremnost da podstakne brzi dogovor.
“A da ne doprinese eventualnom odugovlaèenju oko pitanja koje je kljuèno za izgradnju povjerenja u izborni proces”, zakljuèuje se u saopštenju.
(kraj) boj