Mandić: Želimo strateško partnerstvo sa SAD
- Crna Gora želi strateško partnerstvo sa Sjedinjenim Američkim Državama (SAD) i iskrenu saradnju zasnovanu na dubokim istorijskim vezama, poručio je predsjednik Skupštine Andrija Mandić tokom sastanka sa otpravnikom poslova Ambasade SAD-a Majklom Kizom.
- Post By Nikolina Kostic
- 18:00, 22 jun, 2026
Poštovani,
Informacija je trenutno dostupna isključivo pretplatnicima agencije MINA. Biće javno dostupna za 8 sati, i od tada je moguće samo njeno pregledanje, ali ne i preuzimanje ili objavljivanje.
MINA zadržava sva autorska prava na sadržaj.
Ukoliko želite da se pretplatite na naše servise, molimo vas da nas kontaktirate putem e-mail adrese: [email protected]