NaslovnicaCrna GoraPobjede Sutjeske, Titograda i Budućnosti

Pobjede Sutjeske, Titograda i Budućnosti

Podgorica, (MINA) – Fudbaleri Sutjeske, Titograda i Budućnosti ostvarili su pobjede, dok je Zeta osvojila samo bod u 20. kolu Telekom Prve crnogorske lige.

Vodeća Sutjeska je u Golubovcima, preokretom u finišu meča, savladala Lovćen 3:1 i 11. trijumfom zadržala čelnu poziciju na tabeli.

Lovćen je poveo golom Ivana Pejakovića u 58. minutu.

Izjednačio je Nemanja Nedić u 61, a pobjedu nikšićkom timu donio je Miljan Vlaisavljević u 82. minutu.

Konačan rezultat postavio je Bojan Božović u 90. miniutu.

Zeta je u Pljevljima igrala sa Rudarom neriješeno 1:1.

Zeta je povela golom Igora Vujačića u 48. minutu.

Izjednačio je i postavio konačan rezultat Radomir Đalović u 87. minutu.

Titograd je u Danilovgradu savladao Iskru 3:2, golovima Balše Sekulića u 22, Mirka Raičevića u 43. i Mamadu Mendija u 75. minutu.

Strijelci za Iskru bili su Deni Piranić u 10. i Milan Đurišić u 55. minutu.

Budućnost je na stadionu pod Goricom savladala Mornar 5:0 i ostvarila osmu pobjedu ove sezone.

Domaćin je prekinuo seriju od sedam uzastopnih mečeva bez pobjede sa kraja jesenjeg dijela šampionata, a do tri boda došao je golovima Miloša Mijića u 2, Draška Božovića u 29, Miloša Krkotića u 44, Igora Ivanovića u 63. i Mihaila Perovića u 82. minutu.

Pobjednika nije bilo u duelu Petrovca i Grblja, koji su pod Malim brdom igrali 3:3.

Domaćin je poveo golom Kristijana Vuljaja u 22. minutu.

Izjednačio je Stefan Đorđević u 23, a novu prenost domaćem timu donio je Jovan Vučinić u 31. minutu.

Golovima Ivana Vukovića u 63. i Petra Vukčevića u 78. minutu ekiupa iz Radanovića je preokrenula rezultat i došla do vođstva 3:2.

Konačan rezultat postavio je Boris Kopitović u 90. minutu.

Sutjeska je, poslije 20. kola, prva na tabeli sa 39 bodova.

OFK Titograd je drugi sa 35, Zeta je osvojila 33, a bod manje četvrtoplasirana Budućnost.