NaslovnicaCrna GoraPoraz Sutjeske, Budućnost i Zeta osvojili po bod

Poraz Sutjeske, Budućnost i Zeta osvojili po bod

Podgorica, (MINA) – Fudbaleri Sutjeske prekinuli su seriju bez poraza, dok su Budućnost i Zeta osvojili po bod u 33. kolu Telekom Prve crnogorske lige.

Sutjeska je u Nikšiću izgubila od OFK Titograda 2:1 i prekinula seriju od 20 prvenstvenih mečeva bez poraza.

Podgorički tim poveo je golom Mamadu Mendija u 14. minutu.

Izjednačio je Božo Marković u 33, a pobjedu OFK Titogradu donio je Marko Pavićević devetim golom u 89. minutu.

To je 14. trijumf podgoričkog tima ove sezone.

Budućnost je u gostima igrala sa Petrovcem 0:0, a golova nije bilo ni u duelu Grblja i Zete u Radanovićima.

Pobjedu u gostima upisao je Rudar, koji je u podgoričkom naselju Stari aerodrom savlai Lovćen 1:0.

Odlučujući pogodak postigao je Radomir Đalović u 90. minutu.

Uspješna u gostima biila je i Iskra, koja je u Golubovcima savladala Mornar 3:1.

Barski tim poveo je golom Dejana Račića u 8. minutu.

Izjednačio je Balša Boričić u 51, a prednost ekipi iz Danilovgrada donio je Darko Nikač u 58. minutu.

Isti igrač postavio je i konačan rezučltat u 83. minutu.

Sutjeska je, poslije 33. kola, vodeća na tabeli sa 67 bodova i ima šest više od drugoplasirane Budućnosti.

Zeta je treća sa 54, na četvrtom mjestu je OFK Titograd sa 50, dok je peti Grbalj sa 45 bodova.