Nastavljaju se radovi na modernizaciji i revitalizaciji mreže

16
foto: CEDIS

Zbog planiranih radova na mreži, u srijedu 18.septembra, bez napajanja električnom energijom će ostati:

Podgorica
-u terminu od 08:30 do 15 sati: dio Bijelog Polja, Berislavci, Radio predajnik, Plavnica i motel Plavnica
-u terminu od 08:30 do 15 sati: dio Dahne, Dajbabe i Botun
-u terminu od 08:30 do 12 sati: dio ul. “Lješkopoljske” od “Hemka” prema kanalu i Berska ulica
-u terminu od 10:30 do 15 sati: dio ul. Ratnih veterana i dio naselja na Kakarickoj gori iznad kasarne Masline;
dio Zagoriča oko škole
-u terminu od 09:30 do 10:30 sati: Bar Kod u Donjoj Gorici
-u terminu od 08 do 15 sati: zgrade na uglu ul.Vlada Ćetkovića i Nove Dalmatinske

Danilovgrad
-u terminu od 08 do 15 sati (kratkotrajna isključenja): Ždrebaonik, Vučica, Međice, Jelenak, Klanica, Farma koka, Brojler, Počijevka, Sige, Kruščica, Ljututuk, Jama Žarića, Donji Martinići, Šabov krug, Kula Lakića, Slatina, Potkraj Šaranovića, Luke, Dolovi Kovački, Poljica, Bzo, Studeno, Vučica, Ivanj Uba i Jablan
-u terminu od 08 do 15 sati: Gorica

Cetinje
-u terminu od 09 do 16 sati: Oćevići, Zaćir, Dubova, Ćeklin, Strugari, Markov Do, Bokovo, Đinovići, Kosijeri, Dobrsko Selo,Ulići, Štitari, Orašani, Mikulići i Tomići

Nikšić
-u terminu od 11:00 do 13:00: svi potrošači sa područja Banjana, Grahova i Vilusa koji se napajaju sa TS 110/35/10 kV Vilusi
-u terminu od 08:00 do 18:00 : Spila, “Zagora (Savino Brdo)”,Okolišta, Osječenica, Grahovac, Zaslap, Nudo ,Rojevići, Zakurljaj, Prisoje, Brana, Gornje Polje, Podkraj, Grahovo ,Katunjani, Tospude ,Trešnjevo, Repetitor (Krotinja), Rokoči
-u terminu od 08:00 do 17:00: Glibavac, Gornje polje, Rastovac, Vidrovan, Vodovod-kaptaža, Orah, Šipačno, Pišteta, Dubrave, Lipova ravan, Jasenovo polje, Praga
-u terminu od 09:00 do 17:00: Miljanići
-u terminu od 09:00 do 15:00: Pilana Milić

Plužine
-u terminu od 09:00 do 17:00 sati: Bajovo Polje, Potrk, Duba, Zaborje, Polja Pejovića, Bukovac, Miljkovac, Rudinice, Seljane i Zakamen

Budva
-u terminu od 09h do 12:30 sati: dio naselja Kamenovo (Divanovići)

Tivat
-u terminu od 09 do 14 sati: Češljar dio korisnika prema Marićima
-u terminu od 09 do 11:30 sati: Krašići, dio korisnika prema Gornjim Krašićima

Herceg Novi
-u terminu od 08 do 14 sati: Zelenika naselja Sasovići, Nogulovići, Presjeka, Etno selo, Opačica, Nakićenovići, Marići

Bar
-u terminu od 09:00 do 15:00: korisnici ulica Borska broj 10, 12, 14 i 16 ; ulica Požarevačka broj 7, 9, 11 i 13
povremeno će se isključivati po 30 minuta

Ulcinj
-u terminu od 08:00 do 15:00 sati: dio Ulcinjskog polja oko hotela Franca
-u terminu od 08:00-14:30 sati: Sukobin,Donji i Gornji Kravari, Podstegvaš,Draginje
-u terminu od 09:00-15:00 sati: Darza,Ćetkovići,Donja Briska Gora,Sveti Đorđe,Sutjel,Kodre Dakine i Reč

Petnjica
-u terminu od 09 do 14:30 sati: selo Kruščica

Rožaje
-u terminu od 09 do 14:30 sati: prigradsko naselje Hurije

Gusinje
-u terminu od 09 do 14:30 sati: dio sela Dolja

Bijelo Polje
-u terminu od 08 do 18 sati: Boljanina, Bistrica Boturić, Metenjac
-u terminu od 08 do 09 sati: Unevina
-u terminu od 08:00 do 18:00: Kisjela Voda, Livadice, Dubrave, Kukulje, Sela, Potkrajci, Njegnjevo, Sutivan, Kneževići, Orahovica, Konatari, Unevina, Metanjac, Kanje, Dobrakovo, Milovo, Mioče, Dobro Brdo, Dobrinje, Gubavač, Voljavac, Rodijelja, Žiljak, Bistrica, Kostenica, Jablanovo, Požeginja, Šolje, Mojstir;
-u terminu od 09:00 do 14:00: Brestovik;
-u terminu od 10:00 do 12:00: Petoljetka;
-u terminu od 12:00 do 14:00: Vinilplast, Lelo, Potkrajci;
-u terminu od 14:00 do 18:00: Imerijal, Imako, Laković;
-u terminu od 9:00 do 12:00 : Čokrlije.

Kolašin
-u terminu od 09:00 do 14:30: Drijenak;
-u terminu od 08:30 do 14:00: Svrke;

Pljevlja
-u terminu od 08 do 18 sati: Šljivansko, Pliješevina i Otilovići
-u terminu od 08:30 do 10 sati: Gradsko naselje Kamen, ulica Marka Miljanova, Durmitorska, Premćanska, Kozaračka, Volođina, Osmana Đikića, Novosadska, Bobovska
-u terminu od 10:30 do 15sati: Gradsko naselje Guke, ulica Save Kovačevića, Budvanska, dio ul.Božidara Žugića

Šavnik
-u terminu od 08:00-18:00 sati: dio sela Pošćenje
-u terminu od 09:00-18:00 sati: Dobra Sela, Mljetičak, Slatina, Timar
-u terminu od 12:00 – 13:00 sati: Štičje, Bare, Krnja Jela, Sirovac, Strug, Seoca, Malinsko, Manastir Podmalisnko
-u terminu od 08:00-18:00 sati: Petnjica
-u terminu od 08:00-18:00 sati: Mokro i Gradac

Žabljak
-u terminu od 08:00-18:00 sati: Kovačka Dolina, Uskoci, Palež, Koča Do,Nadgor, Podgora, Majčina Glavica i Tepca, Pitomine, Bosača, Vjetrena brda, Štuoc vojska

Revitalizacija srednjenaponske i niskonaponske mreže

Zbog radova na revitalizaciji energetskih objekata od 16-20.09. u terminu od 08 do 18 sati, bez napajanja električnom energijom će ostati:

Šavnik ( od 16 do 20.09. )
16 I 17.09.
Rudo polje, Kutnja njiva, Dubrovsko, Gornje polje, Duži
17.09
Komarnica, Kozarica, Pošćenje, Petnjica
18 i 19.09.
Mokro, Gradac
19 i 20. 09.
Bijela, Miloševići, Kruševice

Berane 16.09.
– Šekular

Berane 17.09.
– Šekular i Lukin Vir.

Bijelo Polje ( od 16-20.09.)
Strojtanica , Kisjela Voda, Potkrajci, Njegnjevo, Sutivan, Dubrave, Kukulje, Livadice, Sela, Oluja, Donja, Unevina Nova, Metanjac, Kanje, Dobrinje, Mioče, Dobro Brdo, Dobrakovo, Rodijelja, Pećarska, Žiljak, Boturići, Mirojevići, Kok, Hasanbegovići, Bistrica, Dolac, Mojstir, Šolje, Jablanovo, Požeginja

Nikšić-Grahovo (od 16-20.09)

Kompletan Dalekovod ponedjeljak 16.09., srijeda 18.09. i petak 20.09. Sela: Spila, Savino brdo, Okolišta, Zagora, Osječenica, Rojevci, Grahovac, Prisoje, Zakurljaj, Nudo, Tospudje, Trešnjevo, Rokoči, Podkraj, Gornje Polje i Grahovo.

Utorak 17.09. i Četvrtak 19.09. sela: Okolišta, Zagora, Prisoje i Zakurljaj
Navedeni radovi se izvode u cilju kvalitetnijeg i sigurnijeg napajanja električnom energijom. U slučaju loših vremenskih uslova radovi će biti odgođeni.

Služba za korporativne kominikacije – CEDIS

Kontakt: [email protected]