NaslovnicaMina SportFudbalMinimalna pobjeda Petrovca

Minimalna pobjeda Petrovca

Podgorica, (MINA) – Fudbaleri Petrovca pobijedili su večeras pred svojim navijačima cetinjski Lovćen 1:0, u posljendjem meču 14. kola Telekom Prve crnogorske lige.

Odlučujući pogodak, za sedmi trijumf Petrovca, postigao je Aleksandar Vujačić u 56. minutu z jedanaesterca.

U derbiju kola Zeta je na stadionu pod Goricom savladala Budućnost 2:0 i izjednačila se sa rivalom na čelu tabele.

Ekipa iz Golubovaca do sedme pobjede došla je golovima Aldina Adžović u 12. i Lazara Lambulića u četvrtom minutu sudijske nadoknade vremena.

Isti učinak ima i Sutjeska, koja je u Danilovgradu pobijedila Iskru 4:0.

Zvanični šampion do pobjede došao je golovima Marka Ćetkovića u 20. i 23, Stefana Lončara u 45. i Boža Markovića u 80. minutu iz jedanaesterca.

Iznenađenje je priredio Grbalj, koji je u podgoričkom naselju Stari aerodrom savladao OFK Titograd 2:0.

Ekipu iz Radanvića do pobjede vodili su Dejan Kotorac u 32. i Nikola Popović u 84. minutu.

Pobjednika nije bilo u duelu Rudara i Mornara, koji su u Pljevljima igrali 1:1.

Barski tim poveo je golom Denisa Džanovića u 15. minutu.

Izjednačio je i postavio konačan rezultat Aleksandar Macanović u 45. minutu.